Posuňte svůj
Artslimit!

Aukční kalendář

Aukční den 85  >  Detail

Ukončena

Na své 85. aukci nabídla Galerie KODL 220 mimořádných uměleckých děl. Vyvolávací částka 160 miliónů byla navýšena takřka na 320 milionů korun. Prodalo se 98 procent položek. Nejdražšími vydraženými obrazy jsou plátna „Noční slavnost (Ohňostroj)“ a „Jarmark“ od Toyen.

Artslimit online aukce 2  >  Detail

Druhá online aukce Artslimit představí vyváženou kolekci děl 19. a 20. století s přesahy do současné tvorby. Zastoupení jsou svými díly autoři, jejichž jména rezonují také v sálových aukcích Galerie KODL, ale i řada dalších zajímavých umělců. Skutečně široce je prezetnováno 19. století. V nabídce je kromě Alberta Zimmermanna a A.B. Piepenhagena například i velkoformátové plátno Josefa Ullmanna s názvem Motiv z Průhonického parku a bohatě zastoupena je i Mařákova škola. Století dvacáté uvedou díla Václava Zykmunda, Bohumíra Matala, Kamila Lhotáka, Květy Válové či Aleny Kučerové. Současnou výtvarnou scénu představí Krištof Kintera. Limitace začne 23. srpna v 10 hodin a živé přihazování proběhne 12. září od 14 hodin.