Posuňte svůj
Artslimit!

Aukční kalendář

Artslimit online 8  >  Detail

Momentálně připravujeme osmou aukční kolekci zahrnující díla od 17. století po současnost. Všechny položky budou vystaveny od 2. do 20. září v Galerii KODL, Národní 7, Praha 1.

I letos jsme součástí Prague Art Week, který začíná 5. září. Výstava bude z tohoto důvodu přístupná i víkendu 7. a 8. září. Komentované prohlídky se konají 5., 12. a 19. září od 16 hodin.

Nabídky děl prosím zasílejte na e-mailovou adresu: info@artslimit.com

Předchozí aukce

Aukční den 91 Galerie KODL  >  Detail

Ukončena

V 91. aukci Galerie KODL, která proběhla v paláci Žofín a online na artslimit.com se prodalo 97 % položek. Nejdražším vydraženým obrazem se stalo vzácné monumentální plátno Emila Filly s názvem Dvojice (25,2 milionů korun).

Vydražitelé budou moci vyzvedávat díla po předešlé domluvě v Galerii KODL na Národní 7 od úterý 28. května. Děkujeme všem dražitelům a obdivovatelům výtvarného umění za krásné výsledky!

Aukce pro Nadační fond Jiřího Menzela  >  Detail

Ukončena

V charitativní aukci ve prospěch Nadačního Fondu Jiřího Menzela za podpory online aukčního domu Artslimit, jež nabídla výběr děl čtrnácti současných autorů, se podařilo vybrat úctyhodných 1 553 000 Kč. Děkujeme umělcům, kteří díla do aukce vložili a všem milovníkům umění, kteří se zapojili.

Máme radost a vážíme si toho, že jsme se mohli podílet na tomto úžasném projektu.

Artslimit online 7  >  Detail

Ukončena

Vážení dražitelé, děkujeme za vaši přízeň! Úspěšnost aukce dosáhla 93,8% a celková vyvolávací cena se zdvojnásobila na 20,4 milionu korun. Za tyto úspěchy vděčíme právě vám.

Výdej položek probíhá v Galerii KODL od úterý 26. března vždy po předem domluvené schůzce ve všední dny od 10 do 18 hod. V pátek 29. dubna a velikonoční pondělí 1. dubna bude galerie zcela uzavřena. Na místě je možné také platit kartou.

CookieNastavení cookies

Pro zlepšování vašeho uživatelského zážitku i našich služeb používáme soubory cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Povolit vše".
Více informací o ochraně osobních údajů a cookies.