Posuňte svůj
Artslimit!

Položka č. 96
Item
Limitace
Tato položka má 1 limit

Cyril Bouda

Aukce u Halánků

komb. tech. (tuš, akvarel, kvaš) na papíře
30. léta 20. století
signováno
23 x 32 cm
Odhad: 20 000 Kč - 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena:
15 000 Kč
Přihlaste se
komb. tech. (tuš, akvarel, kvaš) na papíře, 30. léta 20. století, sign. PU, 23 × 32 cm, rám, pasparta, zaskl.